Hizmetlerimiz

FORWARDER GEMİ ACENTE HİZMETLERİ

“Türkiye karasularında,iç sularında ve nehirlerinde sefer yaparak yük ve yolcu taşıyan veya Türk Boğazlarından geçen deniz taşıt ve araçlarının gerek duyduğu hizmetler bütününü ifa edilmesi Gemi Acenteliği hizmetleridir.

Birleşik Gümrük Müşavirliği olarak tüm Gemi Acentelerine ve Forwarder şirketlerine firmamız bünyesinde oluşturduğumuz tecrübeli müşteri temsilcileri, güncel teknoloji tabanlı yazılım programları ve hizmet vermekte olduğumuz bölgelerdeki tüm gümrüklerde/limanlarda hızlı, eğitimli ve çözüm odaklı uzman operasyon personellerimizden oluşan kadromuz ile gümrük hizmetleri sunmaktayız.

Bu hizmetlere; geminin limana gelişini müteakip geliş bildirgesi (Varış Bildirimi ,Tahliye Özet Beyanı onayı) yapılarak başlanan gemi hizmetleri kapsamında geminin bütün operasyon(ithalat-ihracat) hareketleri, geminin ihtiyacı olan kumanya ve mürettebat işlemleri dahildir.

Tüm gemi operasyonu tamamlandıktan sonra gemiye ait liman masrafları yatırılarak geminin iskeleyi terk etmesi için gerekli izinler alınarak geminin sorunsuz şekilde limandan ayrılması sağlanır.

”Beyan edilen ithalat ve ihracat özet beyanda yapılacak düzeltme, Geçici kabul giriş ve çıkış, Transit, Tekrar Sevk, Re-Export, Acenta Aktarma ve İkinci İskele, İmha ve Tasfiye Süreci, Eksiklik/Fazlalık takip işlemleri ve Takibat Sonlandırma, Süre takipleri, Çıkış Bildirimi ve Yükleme Özet Beyan onayı” gümrük hizmetlerimizden başlıcalarıdır.
Yapılan tüm hizmetler ile ilgili evraklar elektronik olarak arşivlenmektedir.”