Kalite Politikası

BİRLEŞİK GÜMRÜKLEME olarak vizyonumuz; Gerçekleştirdiğimiz hizmetler ile ulusal ve uluslararası pazarda öncü, prestijli, iş bilgisi ile kuvvetli ve konusunda en güvenilir şirketleri arasında olmak ve bu başarıyı korumaktır.

BİRLEŞİK GÜMRÜKLEME; çalışanlarının katılımını sağlayarak, en yüksek kalite seviyesinde hizmet gerçekleştirmek için maddi ve manevi tüm kaynakları sağlamaktadır. Bu itibarla hem müşterilerinin hem de çalışanlarının güvenliği ve memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır.

BİRLEŞİK GÜMRÜKLEME; Konusuyla ilgili yürürlükte bulunan her türlü yasal ve müşteri şartları ile uygulanabilir diğer şartları takip ederek bunların gereklerine uyacağını, faaliyetlerinden doğabilecek çevresel kirlenmeyi önleyeceğini, sürdürülebilir bir kaynak yönetimi uygulayacağını ve çalışanlarının yaralanma ve sağlık bozulmalarını önleyeceğini taahhüt eder.

Bu taahhüt doğrultusunda Entegre Yönetim Sistemini oluşturan; Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemlerinin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi esas almaktadır.


YÖNETİM KURULU BAŞKANI
 

Hakan KÖKÇÜ

ISO 9001-2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ-XXX